slider

ZŁOTA SPÓDNICA? BABY BLUE CIĄGLE MODNE

piątek, 10 lipca 2015

Sukienka czy kombinezon?

Dziewczyny, zrobiłyście już przegląd swojej szafy? Lato trwa, a wraz z nim sezon na sukienki, kombinezony. A co się za tym kryje? Wakacje! Sukienka to najszybszy outfit do zestawienia. Wystarczy dodać do niej naszyjnik, buty, kapelusz i gotowe. W zależności od okazji dobieramy długość sukienki oraz dodatki.


 Na plażę preferujemy czerwoną sukienkę maxi od GAP'A w połączeniu z kwiecistymi tenisówkami i biało-czarnym słomianym kapeluszem, który jest niezbędny w upalne dni.


Alternatywą dla dziewczyn, które nie czują się komfortowo w sukienkach są kombinezony. My wybrałyśmy kwiecisty, zwiewny, pełen kolorów kombinezon od NEW LOOK'A. Aby cała stylizacja nabrała klasy dobrałyśmy do niego czarną kopertówkę od & OTHER STORIES oraz granatowe, metaliczne szpilki od VICES. 


O mało zapomniałybyśmy o sukienkach mini, które idealnie sprawdzają się na wieczorne wyjścia. Dzięki mini pokażemy nasze zgrabne nogi i podkreślimy figurę. Głównym elementem całej stylizacji jest  kolorowa sukienka z geometrycznymi wzorami oraz złotymi akcentami na ramionach. Żeby cały look był wieczorowy niezbędne są szpilki na które my właśnie postawiłyśmy. Świetnym dodatkiem dopełniającym całą stylizację jest złota opaska. 


Modelka: Joanna Wnęk